Veseli december

Zakorakali smo v veseli december. Žal je drugačen od minulih decembrov. Nagaja nam mali koronavirus. Ne moremo se skupaj družiti v vrtcu, občudovati lučk v igralnici, izdelovati okraskov, peti najljubših pesmi in plesati najljubših plesov. Res tega ne moremo početi skupaj v vrtcu, lahko pa si to praznično vzdušje pričarate dragi otroci doma, skupaj s svojimi starši.

Vzgojiteljice smo vam pripravile nekaj predlogov za veselo ustvarjanje in igranje, ki vam bo pomagalo pričarati prijetno vzdušje v vaš dom. Čakajo vas v koledarju. Uporabite jih lahko, če imate čas, če nimate drugih idej, skratka, če to želite. Do posamezne ideje pridete tako, da kliknete na posamezno ploščico v koledarju. Odpirale se bodo vsak dan po ena.

Če želite, nam lahko kakšen utrinek iz “čaranja” prazničnega vzdušja doma, pošljete tudi na email vrtecpodgrad@gmail.com.