VELIKONOČNE DELAVNICE

Bil je torek, 4. april, ko smo se skupaj zbrali otroci s svojimi starši in bratci ter sestricami na velikonočnih delavnicah. Ustvarjali smo puhaste velikonočne zajčke s pisanimi ušesi, ki že krasijo pano v osrednjem prostoru vrtca.

Ko smo zaključevali z ustvarjanjem, se je pred igralnico pojavila skrinjica, v kateri se je skrival velikonočni zajček, kateri je po poti do vrtca izgubil svoja velikonočna jajčka. Da bi jih otroci poiskali, so morali slediti zajčkovim navodilom in nalogam, ki so otroke vodila do košarice z jajčki. Čisto na koncu smo zagledali zajčkove stopinje, ki so nas vodile naravnost do sladke košarice velikonočnih jajčk.

Ob razposajenem vzdušju smo se od delavnic poslovili, prav vsem skupaj pa želimo čudovite velikonočne praznike.

Tadeja Kerznar

Morda vam bo všeč tudi...