Z AVTOBUSOM V MATERIJO

Sončen junijski petek smo izkoristili za izlet k našim prijateljem iz vrtca Materija. Že vožnja z avtobusom je bila za otroke pravo doživetje, navdušenje pa je bilo ob pogledu na igrala pred vrtcem Materija še večje.

Prav hitro je bilo otroško igrišče polno razigranih in veselih otrok, ki so se preprosto – igrali. Vroč dopoldan smo ohladili s sladoledom, ki ga je podarilo podjetje Incom Leone iz Ajdovščine. Sladoled je v poletnih dneh sladica številka ena in ni bilo junaka, ki se ga ne bi razveselil. Dopoldan je kar prehitro mineval in morali smo nazaj v Podgrad.

Veselo smo pomahali vsem iz vrtca Materija z obljubo, da se naslednje šolsko leto zopet srečamo. Našim gostiteljem se zahvaljujemo za gostoljubje in se veselimo novih zgodb, ki jih bomo še skupaj napisali.

Tjaša Ceglar

Morda vam bo všeč tudi...