S PIKNIKOM POZDRAVILI POLETJE

Tudi prihod najtoplejšega letnega časa smo pozdravili na poseben način – s »Klobučkovim  sladolednim piknikom.« Ponovno se je naši prošnji prijazno odzvalo podjetje Kea, poslovalnica Podgrad, ki nam je podarilo vse potrebno za poletno osvežitev: sladoled, lončke in žličke. Iz srca hvala v imenu otrok in zaposlenih.

Na terasi pred vrtcem smo pripravili piknik odeje, tobogan, senčnike in zabava se je lahko začela. Sladoleda ni bilo malo, a verjemite, da ga ni ostala niti žlička. Piknik smo si popestrili s petjem, plesom ali preprostim druženjem s prijatelji.

Pred nami je poletje, ki se ga že močno veselimo. Vsem otrokom, ki bodo septembra postali prvošolčki, želimo, da bi bili spomini na vrtec in prijatelje prijetni in nekaj, o čemer bi radi govorili še dolgo. Skok v šolo pa naj bo nepozabna izkušnja. Vsi, ki še ostajamo v vrtcu, obljubimo, da bomo tisti prvi šolski dan radovedno kukali skozi okna, vam mahali in se veselili z vami.

Poletni pozdrav iz vrtca Podgrad!