ZAJČEK JURČEK JE NAŠEL POMLAD

Po zimski sivini nas je s svežimi in toplimi barvami razveselila pomlad. Še veste, kako pri nas pozdravimo nov letni čas? Seveda, z dramatizacijo. Tokrat so jo pripravile in izvedle Helena, Darja in Rozana. V iskanju pomladi smo spremljali zajčka Jurčka, najmlajšega iz zajčje družine, ki je bil tudi zelo radoveden. Seveda mu je uspelo in tako je tudi v osrednjem prostoru vrtca kar malo zadišalo po pomladi. Na sceni so zacvetele rumene trobentice, družbo so jim delale lepe vijolice, dogajanje pa je bilo postavljeno v zeleni gozd, skozi katerega se vije bister potoček, na vejah dreves pa veselo prepevajo ptički.

Veselimo se spomladanskih dogodivščin v našem vrtcu, še veliko bolj pa tega, da bomo lahko še več časa preživeli zunaj, v naravi, ki se prebuja z nezadržno hitrostjo.

Tjaša Ceglar

Morda vam bo všeč tudi...