TEDEN OTROKA 2023 – ZAKAJ JE DOBRO IMETI PRIJATELJE?

Nemalokrat se zgodi, da prijateljstvo, ki se splete v predšolskem obdobju, ostane za celo življenje. Čar je, da nikoli ne vemo, kdaj bomo spoznali tistega res pravega prijatelja. Včasih so prijatelji prav tako pomembni kot hrana in pijača. So tisti, ki nas sprejmejo takšne, kot smo.

V vrtcu se ves čas spletajo nova prijateljstva. In ni nujno, da se spletajo samo znotraj skupin, ampak otrokom večkrat omogočamo interakcijo med skupinami. Zelo radi sodelujemo, skupaj izvajamo dejavnosti, se igramo ali pa samo na kratko podružimo. Tudi današnji dan je bil namenjen druženju vseh otrok in s tem ohranjanju obstoječih in sklepanju novih prijateljstev. Dopoldan je minil ob skupnem klepetu, igri in ustvarjanju.

Prav lepo je bilo Teden otroka zaključiti tako, kakor nam je najlepše – skupaj!