KLOBUČKOV SLADOLEDNI PIKNIK

Drugi del dobrodošlice poletju je bil sladek, razigran, sončen in razgiban. Na igrišču za šolo smo namreč organizirali Klobučkov piknik, na katerem so bila pokrivala za zaščito pred soncem obvezna oprema. Najprej so otroci ob glasbi rajali in lovili milne mehurčke – tisti, ki jih nismo uspeli uloviti, so poleteli v nebo in se lesketali v soncu.

Sledilo je še sladko presenečenje – sladoled. Imeli smo ga res veliko. Lučke, kepice v lončkih, s čokoladnim ali piškotnim prelivom, z mavričnim posipom ali brez. Ni ga bilo junaka, ki se mu ob pogledu na ledeno osvežitev ne bi smejalo.

Naš Klobučkov piknik, ki smo ga organizirali v okviru projekta Varno s soncem, je kar prehitro minil. Da pa smo ga tako uspešno izpeljali, gre zahvala našim donatorjem sladoleda, lončkov, žličk, posipov, prelivov in vsega, kar sodi zraven: To so KEA Podgrad, TUŠ Kozina in picerija COCCOLO. Res hvala, ker ste poskrbeli za številne iskrice v očeh otrok. Še nekaj zalog imamo, tako da bo sladek še kakšen dopoldan.

Poletje, pozdravljeno, mi te že nestrpno čakamo!

Tjaša Ceglar

Morda vam bo všeč tudi...